Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Интересно об одежде

Збільшення або зменшення рисунка.
Збільшення або зменшення рисунка
Якщо рисунок менший або більший за бажану величину, його можна збільшити або зменшити. Для цього потрібний рисунок поділяють на рівні квадрати. Чим менші квадрати, тим точнішим буде рисунок. Потім на чистому аркуші паперу креслять ту саму кількість квадратів, але вже збільшених або зменшених у потрібне число разів (на рис. 477 у два рази). Щоб точніше і легше збільшити маленький рисунок, його поділяють на маленькі клітки величиною 3—5 мм, враховуючи дрібні деталі. Збільшити рисунок можна на будь-яку величину залежно від того, на скільки збільшується клітка.
 
 
Наприклад, якщо рисунок поділити на клітки величиною 5 мм, то при збільшенні в два рази клітки на папері треба накреслити величиною 1 см.
При збільшенні цього рисунка в 3—5 раз клітки треба накреслити величиною в 3—5 раз більше, тобто 1,5—2,5см.
Щоб точно визначити, на скільки збільшиться репродукція, треба зміряти її висоту і ширину. Так, наприклад, при збільшенні в два рази буде дві висоти і' Д$і_ ширини. При збільшенні деталі рисунка переносять з маленької клітки у   велику, призменшенні, навпаки,—з великої в маленьку. При акуратній роботі буде точно збільшена або зменшена копія рисунка.
 
Категория: Интересно об одежде | Добавил: master1 (25.03.2014)
Просмотров: 929 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar