Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Советы

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ ШДБОРТАМИ

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ ШДБОРТАМИ
Підборти можуть бути з доточками, їх пришиваємо швом в 0,5— 0,7 см. Шви розпрасовуємо. Внутрішні зрізи підбортів можна об-|н її піти на машині. Зрізи підбортів підгинаємо навиворіт на 0,5— 0,7 см і застрочуємо на відстані 0,1—0,2 єм від підігнутого краю тю обкантовуємо смужкою тканини.
І Іри обробці бортів з прокладкою підборти складуємо з прокладкою лицьовими сторонами всередину, зметуємо і обшиваємо по Внутрішньому краю. Нитки наметування видаляємо. Прокладку ІІІдпертаємо на виворітну сторону підборта, край виметуємо прямими зметувальними стібками, випускаючи з підборта кант шири-ноні (-1,2 см, і прнпрасовуємо.
Оброблені підборти складуємо з пілочкою лицьовими сторонами чп-рсдину і пакетуємо. На відворотах і на ділянці між петельками ш/Іоорта наметуємо, злегка припосаджуючи. Борти обшиваємо :І боку переду шириною шва 0,5—0,7 см. Одночасно обшиваємо борти по лінії Іш.чу. Надлишок швів в кутиках обрізаємо. Нитки на-мсіуиапня видаляємо. Борти вивертаємо на лицьову сторону і ви-мсіусмо з перекантовкою підборта до першої петельки, а від неї —• донизу з перекантовкою підборта, утворюючи кант з пілочок. Якщо виріб з застібкою доверху, то борти по всій довжині вимету-І мо :І боку підбортів, утворюючи кант із пілочок. Потім прокладаємо зметувальні стібки біля кожної петельки на відстані 1,5 см під прорізу. Підборти над петельками прорізуємо, розсікаючи п кінці прорізу за формою кутика. Зрізи підгинаємо і підшиваємо ІІоІаГшими підшивними стібками. Готові петельки припрасову-їмо через зволожену тканину.
Внутрішній край підбортів прикріплюємо до пілочок потайними підшивними стібками, роблячи по 5—6 стібківчерез 8—10 см. Як що на пілочіі передбачено гастібку на обшивні або обметуваль-ІІ! Іктсльки, то краї підбортів не прикріплюємо до переду. Підборні можна не обшивати по лінії підгину низу, У даному разі нижні : підбортів підшиваємо вручну і вивертаємо борти на лицьову сторону. Такий борт повинен перекривати підгин низу виробу. Зріз низу підборта підгинаємо всередину на 0;5—0,7 см і підшиваємо потайними підшивними стібками. Залежно від обробки горловини іноді зовнішні краї підбортів прикріплюємо до виробу потайними стібками І підшиваємо до намічених швів після обробки горловини.

 

 

Категория: Советы | Добавил: master1 (18.04.2014)
Просмотров: 902 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar