Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Советы

В категории материалов: 10
Показано материалов: 1-10

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
новости магазина тканей

Моделирование элемента "узел"

Рубрика: Советы по моделированию. Выкройки и примеры плательного элемента "Узел"
новости магазина тканей

Виды тканей

Натуральные волокна

Существует четыре вида натуральных волокон: лен, хлопок, шелк и шерсть. Хлопок и лен растительного происхождения, а шерсть и шелк - животного (белкового). Волокна хлопка, льна и шерсти короче, чем волокна шелка (это единственная в природе длинная натуральная нить).

новости магазина тканей

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ ШДБОРТАМИ

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ ШДБОРТАМИ
Підборти можуть бути з доточками, їх пришиваємо швом в 0,5— 0,7 см. Шви розпрасовуємо. Внутрішні зрізи підбортів можна об-|н її піти на машині. Зрізи підбортів підгинаємо навиворіт на 0,5— 0,7 см і застрочуємо на відстані 0,1—0,2 єм від підігнутого краю тю обкантовуємо смужкою тканини.

новости магазина тканей

ОБРОБКА ПЛЕЧОВИХ ЗРІЗІВ

ОБРОБКА ПЛЕЧОВИХ ЗРІЗІВ
Пілочку і спинку складаємо лицьовими сторонами всередину, вирівнюємо зрізи і зметуємо їх прямими зметувальними стібками з боку спинки, попередньо припосадивши плече спинки або обробивши плечову виточку. 

новости магазина тканей

ОБРОБКА БОКОВИХ ЗРІЗІВ

ОБРОБКА БОКОВИХ ЗРІЗІВ
Перед і спинку ліфа складаємо лицьовими сторонами всередину, вирівнюємо зрізи, надсічки і зметуємо по намічених лініях. Зметуємо з боку спинки.

новости магазина тканей

ОБРОБКА ВИТОЧОК І М'ЯКИХ СКЛАДОК

ОБРОБКА ВИТОЧОК І М'ЯКИХ СКЛАДОК
Виточки залежно від розміщення на виробі бувають верхні (нагрудні) і виточки по лінії талії.
Верхні виточки розміщують вниз від плечового шва, горловини, пройми або бокового шва. У жіночих виробах ці виточки є основними, вони необхідні для утворення опуклості в ділянці грудей.
Виточки по лінії талії необхідні для прилягання виробу по фігурі на лінії талії. У виробах з щільним приляганням до фігури розхил виточок більший, ніж у виробах напівприлягаючої форми.
Виточки можуть бути розрізні, нерозрізні, виточки-складки, виточки, що переходять у складки або защипи. Розрізні виточки зметуємо, складаючи деталь лицьовою стороною всередину, і зшиваємо, відступивши від зрізів деталі на 1—1,5 см, шов у кінці виточки зводимо нанівець.
Виточки в середині деталі зшиваємо на 1—1,5 см вище одного із кінців розрізу, поступово розширяючи шов до наміченої ширини, і зводимо його нанівець у другого кінця виточки. Слабину, що утворилася у кінці виточок, спрасовуємо.

новости магазина тканей

РОЗКЛАДКА І РОЗКРОЮВАННЯ

РОЗКЛАДКА І  РОЗКРОЮВАННЯ
Розкладка деталей викройки на тканині виконується для більш економного її використання. Принцип розкроювання тканини залежить від ширини тканини і форми розкроюваних деталей. Тканину для розкроювання складають лицьовою стороною всередину, а для асиметричних виробів розкладають у розгорнутому вигляді.
Слизькі шовкові тканини перед розкроюванням сколюють булавками або тимчасово змету-ють, щоб вони не зсувались.

 

новости магазина тканей

ПІДГОТОВКА ТКАНИНИ ДО РОЗКРОЮВАННЯ

ПІДГОТОВКА ТКАНИНИ ДО РОЗКРОЮВАННЯ
Тканини, з яких шиють різні вироби, мають різноманітні властивості і неоднаково в процесі обробки сприймають змочування, прасування і дають неоднакову усадку при пранні.
Приступаючи до розкроювання, необхідно знати, як підготувати ту або іншу тканину. Якщо тканина має нерівність, її вирівнюють по нитці, щоб не було перекосів, потім тканину декатирують водою або обробляють парою.
Декатирують у домашніх умовах різними способами. Бавовняні, лляні і штапельні тканини можна намочити в теплій воді, потім злегка просушити і розпрасувати. Тканини з натурального шовку (крепдешин, креп-жоржет) треба загорнути на кілька годин в намочене і добре віджате простирадло, потім розпрасувати з вивороту. Шерстяні і напівшерстяні тканини загортають у змочене і добре віджате простирадло на 8—10 годин, потім прасують з вивороту через зволожену тканину.

новости магазина тканей

ОСОБЛИВОСТІ ФІГУР

ОСОБЛИВОСТІ ФІГУР
Розпочинаючи креслити рисунок викройки жіночого плаття, треба враховувати особливості будови тіла жіночої фігури і добре знати процес знімання мірок. Фігури розподіляють на правильні, тобто умовно-пропорціональні, і з відхиленням від пропорції, тобто сутулі і перегинисті.                                             ;
До умовно-пропорціональних належать фігури, в яких окремі частини тіла пропорціональні, тобто мають правильне співвідношення між собою.

С новым 2014 годом!

С новым 2014 годом!