Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Интересно об одежде

Обробка застібки вшивними планками

ОБРОБКА ЗАСТІБКИ ВШИВНИМИ ПЛАНКАМИ
На лицьовій стороні виробу намічаємо лінію розрізу по центру переду, потім по горловині і в кінці застібки наносимо поперечні лінії, що визначатимуть ширину застібки від центра переду вліво І инраво. Зазначені точки сполучаємо прямими. Тканину між лініями вирізаємо, залишаючи припуск в 1—1,5 см на шви пришивання планки і 1—1,5 см внизу на закріплення застібки.

І Ілапки складаємо вздовж посередині лицьовою стороною всередину, вирівнюємо :фі;ш і обшиваємо верхні кінці відповідно до моделі повністю або до надсічки, що визначає середину. Надлишок Іиг.Іг. у кутиках зрізуємо, планки вивертаємо на лицьову сторону, виправляємо, гірппрасовуємо і намічаємо лінії, що визначають ширину планок у готовому вигляді.
І Іланки накладаємо лицьовою стороною на лицьову сторону («•мовної деталі. Вирівнюємо згини, приметуємо і пришиваємо. Потім перевіряємо правильність пришиву планок. Строчки по-ІІІпІпІ бути паралельними і закінчуватися на одному рівні, а від-Ітлін, між строчками повинна дорівнювати ширині планки у готовому вигляді.
І Іеоброблені сторони планки і кінці її вивертаємо навиворіт, шківу планку накладаємо на ліву, виправляємо шви пришиву. Після цього основну деталь відгинаємо на рівні кінця застібки, підгинаємо кінці планок, куточки в кінці розрізу розправляємо І закріплюємо застібку по основі кутика подвійною строчкою. Шви пришиву планок і нижні кінці обметуємо. Застібку у готовому Імпляді припрасовуємо. У виробах з вилогами планки викроюємо одночасно з підбортами.

 

Категория: Интересно об одежде | Добавил: master1 (25.04.2014)
Просмотров: 3399 | Рейтинг: 2.0/2
Всего комментариев: 0
avatar