Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Интересно об одежде

Обробка суцільнокроєних комірів

Підкомір викроюємо разом з передом пілочок. Зметуємо плечові зрізи пілочки і спинки, потім зшиваємо середину підкоміра. Ширина шва 0,5—0,7 см. Шов розпрасовуємо.
Підкомір складаємо із спинкою лицьовими сторонами всередину, вирівнюємо зрізи горловини і підкоміра і вметуємо підкомір у горловину. На рівні плечових зрізів в кутиках робимо надсічки. Підкомір вшиваємо по ростку спинки, одночасно зшиваємо плечові зрізи. В кутиках строчка повинна проходити на відстані 0,2 см від надсічки. Верхній комір викроюємо разом з підбортами. Комір зшиваємо посередині, потім лицьовою стороною накладаємо його на лицьову сторону підкоміра і зметуємо, суміщуючи середину підкоміра з серединою коміра, внутрішні кутики коміра — з плечовими швами, припосаджуючи верхній комір у кутиках, і пришиваємо з боку підкоміра і пілочок. Нитки зметування видаляємо.
Комір і краї бортів вивертаємо на лицьову сторону, виметуємо, виправляємо кутики і шви, утворюючи кант вверху з коміра і підборта до першої петельки, а від першої петельки вниз — кант спереду.
Внутрішній зріз- верхнього коміра підгинаємо всередину на 0,5 см і підшиваємо до виробу вручну, закриваючи шов пришивання підкоміра.
У виробах з бавовняної тканини край коміра пришиваємо до виробу на машині. Внутрішній край бортів підгинаємо один раз і прострочуємо, потім прикріплюємо до виробу потайними підшивними стібками, роблячи 4—5 стібків через 8—10 см. Готовий комір і борти припрасовуємо через зволожену тканину.

 

Категория: Интересно об одежде | Добавил: master1 (04.05.2014)
Просмотров: 1167 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar