Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Интересно об одежде

ОБРОБКА НИЗУ ПЛАТТЯ І БЛУЗКИ

Перш ніж приступити до обробки низу плаття або блузки, уточнюємо низ виробу (осноровку). Виріб вивертаємо навиворіт, розкладаємо на столі, перегинаємо по середині переду і спинки, суміщуємо бокові шви, виточки, шви з'єднання ліфа із спідницею з лицьової і виворітної сторін. Після чого уточнюємо довжину виробу по намічених сильцях та лінію підгину, попередньо перевіривши і уточнивши довжину виробу на фігурі. Зайвину тканини підрізуємо.
У виробах з густих тканин бокові шви і шви зшивання полотнищ спідниці надсікаємо на відстані, що дорівнює ширині підгину плюс 2—4 см, шви від лінії низу до надсічки розпрасовуємо.
Низ перегинаємо на ширину підгину по наміченій лінії в бік вивороту, обрізний край підгинаємо на 0,5 см, приметуємо, потім застрочуємо на відстанГО,1—0,15 см від підігнутого краю.
Вироби, розкльошені донизу, або блузки, які носимо в спідницю, обробляємо- вузьким швом у підгин із закритим зрізом двома строчками.
У виробах з тонких шерстяних і шовкових сипких тканин зріз низу спочатку обметуємо на машині, потім перегинаємо в бік вивороту по наміченій лінії підгину, зріз підгинаємо всередину і застрочуємо однією строчкою у виробах прямого силуету і двома строчками — у виробах, злегка розширених донизу. Першу строчку прокладаємо на відстані 1 см від згину низу, а з другого прикріплюємо підігнутий край.

Якщо виріб з припуском на підгин розкльошений донизу, то низ треба заметати трьома строчками. Спочатку підгинаємо зріз на 0,5 см і заметуємо. Потім підгинаємо низ по лінії підгину і заметуємо на відстані 1 см від згину низу, а третьою наміткою закріплюємо підігнутий край. Заметаний низ підшиваємо вручну потайними стібками.
У виробах з густих шерстяних і бавовняних тканин спочатку зріз заметуємо, потім перегинаємо в бік вивороту по наміченій лінії і підшиваємо вручну без підгину краю всередину.

 

Категория: Интересно об одежде | Добавил: master1 (04.05.2014)
Просмотров: 2917 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar