Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 84
Показано материалов: 11-20
Страницы: « 1 2 3 4 ... 8 9 »

ОБРОБКА РУКАВІВ, ПРОЙМ І ВШИВАННЯ РУКАВІВ В ПРОЙМУ

За своєю конструкцією рукава можуть бути вшивні, суцільно-кроєні з спинкою і пілочкою, покрою реглан та комбіновані. У відповідності з моделлю рукава робимо довгими, короткими, тричетверті тощо. Верхню частину рукава (окат) оформляємо зборками,
а низ — манжетами, обшивками, припуском, даним при розкрої, або резинкою.

Обробка прямого одношовного рукава.

Прямі або розширені донизу рукава вшиваємо в пройму без попередньої волого-теплової обробки. Рукава складуємо лицьовою стороною всередину, відмітивши центр і передню частину (передній перекат), зметуємо і зшиваємо від лінії окату до лінії низу. Шви розпрасовуємо або запрасовуємо вбік передньої частини рукава. Зрізи обметуємо.
 

новости магазина тканей

Обробка суцільнокроєних комірів

Обробка суцільнокроєних комірів
Підкомір викроюємо разом з передом пілочок. Зметуємо плечові зрізи пілочки і спинки, потім зшиваємо середину підкоміра. Ширина шва 0,5—0,7 см. Шов розпрасовуємо.

 

новости магазина тканей

Обробка вшивних комірів

При обробці вшивного коміра комір, підкомір і прокладку будь-яких форм і розміру сколюємо лицьовими сторонами всередину і чметуємо з боку коміра з припосадкою в кутиках, щоб комір вільно відгинався і його кутики не підіймались. Зшиваємо комір з боку підкоміра. Видаляємо нитки зметування. Щоб не було потовщення в кутиках, надлишки тканини зрізаємо.
Після зшивання комір вивертаємо на лицьову сторону, виправляємо кутики, виметуємо по краю підкоміра з перекантовкою верхнього коміра на 0,1—0,2 см. Якщо комір з заокругленими кінцями, то посадку робимо по заокруглених зрізах коміра. Готовий комір припрасовуємо з боку підкоміра.
 

новости магазина тканей

ОБРОБКА ВИРІЗІВ ГОРЛОВИН І КОМІРІВ

ОБРОБКА ВИРІЗІВ ГОРЛОВИН І КОМІРІВ
Вирізи горловини, коміри і планки: за своєю формою надзвичайно різноманітні, вони завжди повинні мати модну лінію і чітко виражену форму. Залежно від форми виробу, вирізу горловини, коміра або планки застосовуємо різні способи їх обробки.
Виріз горловини без коміра. Щоб оформити виріз горловини будь-якої форми (круглий, овальний, строгий мис, квадратний, прямий, завужений або розширений донизу, фігурний тощо), ГІого не слід при розкрої вирізати на тканині, а треба лише обвести крейдою і відмітити сильцями. По центру переду пілочки розріза-смо, щоб виріб вільно одягався.
Форму і розріз вирізу уточнюємо під час першої примірки, потім вирізаємо.

 

новости магазина тканей

ОБРОБКА ТА З'ЄДНАННЯ ПІДРІЗІВ

Підрізи в легкому жіночому платті використовуємо як оздоблення або замість виточок.
Підрізи зшиваємо зшивним або настрочним швом. Для утворення зборок по наміченій лінії прокладаємо дві паралельні строчки машиною або вручну на відстані 0,5 см від краю зрізу і другу — на відстані 0,4—0,5 см від першої. Потім зріз призбируємо і рівномірно розподіляємо зборки. Після утворення зборок довжина зрізу цієї деталі повинна відповідати довжині зрізу відповідної деталі.

 

новости магазина тканей

ОБРОБКА ДЕТАЛЕЙ З КОКЕТКАМИ

На основних деталях виробу — пілочці і спинці — робимо кокетки. Вони можуть бути різної форми (прямі, овальні і фігурні), а також пришивними і накладними. Нижній край кокетки може бути відлітний і оздоблений мереживом, оборкою, воланом, кантом тощо.
Пришивні кокетки з прямим і овальним нижнім краєм. Якщо на. одній з-деталей; за моделлю передбачені зборки або складки, їх обробляємо звичайним способом і розміщуємо рівномірно по краю або окремих ділянках. Складки заметуємо. Деталі складаємо лицьовими сторонами всередину, суміщуючи зрізи, і пришиваємо з боку кокетки.

новости магазина тканей

Обробка застібки вшивними планками

ОБРОБКА ЗАСТІБКИ ВШИВНИМИ ПЛАНКАМИ
На лицьовій стороні виробу намічаємо лінію розрізу по центру переду, потім по горловині і в кінці застібки наносимо поперечні лінії, що визначатимуть ширину застібки від центра переду вліво І инраво. Зазначені точки сполучаємо прямими. Тканину між лініями вирізаємо, залишаючи припуск в 1—1,5 см на шви пришивання планки і 1—1,5 см внизу на закріплення застібки.

 

новости магазина тканей

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ СУЦІЛЬНОКРОЄНИМИ ПІДБОРТАМИ

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ СУЦІЛЬНОКРОЄНИМИ ПІДБОРТАМИ
На пілочках наносимо лінії середини переду. Якщо на правій пілочці передбачено обшивні петельки, їх обробляємо.

новости магазина тканей

Виды тканей

Натуральные волокна

Существует четыре вида натуральных волокон: лен, хлопок, шелк и шерсть. Хлопок и лен растительного происхождения, а шерсть и шелк - животного (белкового). Волокна хлопка, льна и шерсти короче, чем волокна шелка (это единственная в природе длинная натуральная нить).

новости магазина тканей

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ ШДБОРТАМИ

ОБРОБКА РОЗРІЗУ ПЕРЕДУ ШДБОРТАМИ
Підборти можуть бути з доточками, їх пришиваємо швом в 0,5— 0,7 см. Шви розпрасовуємо. Внутрішні зрізи підбортів можна об-|н її піти на машині. Зрізи підбортів підгинаємо навиворіт на 0,5— 0,7 см і застрочуємо на відстані 0,1—0,2 єм від підігнутого краю тю обкантовуємо смужкою тканини.

1-10 11-20 21-30 31-40 ... 71-80 81-84