Главная страница Журнал магазина о женской моде
Главная » Статьи » Интересно об одежде

В категории материалов: 74
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 7 8 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
новости магазина тканей

Тканини для пошиття весільних суконь

Тканини для пошиття весільних суконь


Весільна тематика завжди цікава дівчатам. Цій події надається велика значущість. І найважливіший предмет гардероба - плаття нареченої. Якщо ви купуєте або шьёте плаття, то перше, про що задумаєтеся - з якої тканини буде моє плаття?


Сучасні тканини дають волю нестримній фантазії дизайнерів. Сукня з обраної вами тканини - найсильніший засіб виразності та емоцій.

Неужели кружева только по вечерам?

Нет никаких причин утверждать, что кружево подходит только для вечерних платьев и костюмов и только ночью! Не так ли?

новости магазина тканей

Ткань - полотно

Трикотажная ткань - полотно. Полотно для одежды.

Текстильное полотно ткань — это различные полотна, разных видов и цветов которые изготовленные в условиях закрытого цикла текстильного производства с использованием современных текстильных машин. Любое полотно - ткань, трикотажная или любая другая ткань имеет лицевую и изнаночную поверхность.

Как сшить стильный козырёк от солнца своими руками, схема

Как сшить стильный козырёк от солнца своими руками, схема.

Как сшить козырек от солнца. Козырёк от солнца может служить не только защитой от прямых солнечных лучей, но и стильным элегантным атрибутом, подчёркивающего именно вашу индивидуальность. Ну а если этот атрибут ещё и сделан собственноручно — будет ценен и дорог вдвойне!

Ткани модные в 2014 году

Ткани модные в 2014 году.

Модные тенденции в использовании летних тканей 2014 года. 

Наконец-то дождливая весна сдала свои позиции, наступает лето 2014 года. Новый модный сезон в одежде не заставил себя долго ждать и вдохнул новизны в женские наряды, обувь и аксессуары. 

ОБРОБКА КИШЕНЬ

ОБРОБКА КИШЕНЬ
Кишені можуть бути прорізні (в рамку, з листочками, клапанами тощо), накладні і розміщені в швах або складках. Кишені на виробі розміщуємо відповідно до фасону.
Накладні кишені бувають одинарними і подвійними.

новости магазина тканей

ОБРОБКА ПЕТЕЛЬОК

ОБРОБКА ПЕТЕЛЬОК
За своїм зовнішнім виглядом петельки можуть бути обшивні, обметані, з вшивного шнура, нитяні і петельки з тканини.
Петельки являють собою елемент різного роду застібок, але можуть бути й елементом оздоблення на виробі. Відповідно до фасону виробу їх застосовують на бортах пілочок, кокетках, кишенях, поясах та інших деталях, розміщуючи в вертикальному, в горизонтальному і косому напрямах. Довжина петлі дорівнює діаметру ґудзика плюс 0,3 см.

новости магазина тканей

ОБРОБКА НИЗУ ПЛАТТЯ І БЛУЗКИ

Перш ніж приступити до обробки низу плаття або блузки, уточнюємо низ виробу (осноровку). Виріб вивертаємо навиворіт, розкладаємо на столі, перегинаємо по середині переду і спинки, суміщуємо бокові шви, виточки, шви з'єднання ліфа із спідницею з лицьової і виворітної сторін. Після чого уточнюємо довжину виробу по намічених сильцях та лінію підгину, попередньо перевіривши і уточнивши довжину виробу на фігурі. Зайвину тканини підрізуємо.

 

новости магазина тканей

З'ЄДНАННЯ ЛІФА З СПІДНИЦЕЮ

Ліф і спідницю повністю оброблені з'єднуємо зшивним або настрочним швом. Спідницю плаття вивертаємо навиворіт, ліф — на лицьову сторону. Потім ліф вкладуємо у спідницю лицьовою стороною всередину, суміщуючи бокові шви, виточки і контрольні точки на ліфі і спідниці. Зметуємо і зшиваємо з боку ліфа. Щоб запобігти розтягуванню шва, під строчку з'єднання ліфа з спідницею підкладаємо пружок з основної тканини. Зріз пружка розміщуємо в бік зрізу спідниці. Ширина шва 1,0—1,5 см. Ширина шва з боку ліфа може бути збільшена до 4—5 см. Зрізи обметуємо вручну або на машині.

 

ОБРОБКА РУКАВІВ, ПРОЙМ І ВШИВАННЯ РУКАВІВ В ПРОЙМУ

За своєю конструкцією рукава можуть бути вшивні, суцільно-кроєні з спинкою і пілочкою, покрою реглан та комбіновані. У відповідності з моделлю рукава робимо довгими, короткими, тричетверті тощо. Верхню частину рукава (окат) оформляємо зборками,
а низ — манжетами, обшивками, припуском, даним при розкрої, або резинкою.

Обробка прямого одношовного рукава.

Прямі або розширені донизу рукава вшиваємо в пройму без попередньої волого-теплової обробки. Рукава складуємо лицьовою стороною всередину, відмітивши центр і передню частину (передній перекат), зметуємо і зшиваємо від лінії окату до лінії низу. Шви розпрасовуємо або запрасовуємо вбік передньої частини рукава. Зрізи обметуємо.
 

1-10 11-20 21-30 ... 61-70 71-74